logo

Søk

Kontakt oss

 

Prosjektgruppe

Forskningskoordinator

Görel Eriksson Bringedal
Telefon: 91 52 74 28
E-post: g.e.bringedal@nubu.no

 

Prosjektleder

Ane Nærde
Telefon: 97 71 39 23
E-post: ane.narde@nubu.no

 

Forsker

Silje S. Hukkelberg
Telefon: 92 86 85 53
E-post: s.s.hukkelberg@nubu.no

Forsker 

Thormod Idsøe
Telefon: 99 23 98 86
E-post: thormod.idsoe@nubu.no

Konstituert forskningsdirektør

Harald Janson
Telefon: 92 61 08 78
E-post: h.t.janson@nubu.no

Forsker

Agathe Backer-Grøndahl
Telefon: 95 21 14 09
E-post: agathe.backer-grondahl@nubu.no

Phd-stipendiat

Ane Wibe Sæther
Telefon: 95 07 57 07
E-post: a.w.sather@nubu.no

Forsker

Terje Ogden
Telefon: 48 84 23 12
E-post: terje.ogden@nubu.no

 

Forskningsmedarbeider

Sivarajan Rajah
Telefon: 48 84 23 15
E-post: sivarajan.rajah@nubu.no

 

 

IT-utvikler

Anders Steen Nilsen
Telefon: 97 06 75 72
E-post: a.s.nilsen@nubu.no

 

Forskningsassistent

Tonje Fehn-Jacobsen
Telefon: 90 69 09 42
E-post: t.k.fehn-jacobsen@nubu.no

Forskningsassistent

Sigrid Madslien
Telefon: 90 69 09 42
E-post: sigrid.madslien@nubu.no

Venn tipset!

Din venn har blitt sendt en e-post om denne artikkelen.

 
 

NUBU – Nasjonalt utviklingssenter for barn og unge AS

Essendrops gate 3
Postboks 7053 Majorstuen

0306 Oslo, Tlf: 23 20 58 00
post@nubu.no

Aktuelt
Om oss
Kurs og konferanser

Våre nettsteder

www.nubu.no
www.pmto.no
www.swis.no
 

Nettredaktør: Inger-Hege Utgarden. Ansvarlig redaktør: Kristine Amlund Hagen. ©2020 | Personvern