logo

Søk

Kontakt oss

 

Prosjektgruppe

Prosjektleder

Terje Ogden
Telefon: 48 84 23 12
E-post: terje.ogden@nubu.no

Forsker

Ane Nærde
Telefon: 97 71 39 23
E-post: ane.narde@nubu.no

 

Forsker

Henrik Daae Zachrisson
Telefon: 40 04 80 17
E-post: h.d.zachrisson@nubu.no

 

Datamanager

Bjørn Arild Kristiansen
Telefon: 95 16 61 35
E-post: b.a.kristiansen@nubu.no

 

Forsker

Kristin Nordahl
Telefon: 99 15 08 03
E-post: k.b.nordahl@nubu.no

 

Forsker

Imac Maria Zambrana
Telefon: 48 84 23 18
E-post: i.m.zambrana@nubu.no

Forsker

Luisa Ribeiro
Telefon: 48 84 23 19
E-post: l.a.ribeiro@nubu.no

 

Forskningskonsulent

Görel Eriksson Bringedal
Telefon: 48 84 23 19
E-post: g.e.bringedal@nubu.no

 

Venn tipset!

Din venn har blitt sendt en e-post om denne artikkelen.

 
 

NUBU – Nasjonalt utviklingssenter for barn og unge AS

Essendrops gate 3
Postboks 7053 Majorstuen

0306 Oslo, Tlf: 23 20 58 00
post@nubu.no

Aktuelt
Om oss
Kurs og konferanser

Våre nettsteder

www.nubu.no
www.pmto.no
www.swis.no
www.barnssosialeutvikling.no

Nettredaktør: Inger-Hege Kristiansen. Ansvarlig redaktør: Terje Christiansen. ©2017 | Personvern